Konkurs kosmetyczny – Wygraj wybrane dermokosmetyki!

Definicja piękna zmieniała się przez ostatnie stulecia przynajmniej  kilkanaście razy. Za piękno raz poczytywano okrągłe, kobiece kształty, raz bardzo szczupłe, wręcz przesadnie wychudzone. Tymczasem piękno ma wiele twarzy. Nie jest nim jeden lansowany kanon, czy najmniejszy numer metki .

Kobiece piękno ukrywa swoje tajemnice w zakamarkach twarzy, we wszystkich liniach i zagłębieniach wokół oczu, ust i czoła, które każdym gestem opowiadają swoją historię, zarówno te od uśmiechu, jak i te od łez. Każda kobieta, dzięki swojej niepowtarzalnej historii jest wyjątkowa. Często piękno wewnętrzne trzeba wydobyć, pomóc skórze rozbłysnąć jej naturalnym blaskiem, posłuchać czego potrzebuje, aby być naszą ozdobą. Wspólnym mianownikiem dla pięknej skóry jest zdrowie, gładkość i elastyczność. W swojej skórze trzeba czuć się dobrze i trzeba czuć się sobą – piękną i zadbaną.

Dermokosmetyki Chantarelle są przeznaczone dla kobiet, które są świadome potrzeb swojej skóry, chcą na co dzień czuć się piękne i zadbane, a także systematycznie do tego dążą. Rozumieją również potrzebę dbałości o bezpieczeństwo skóry, przeciwdziałanie szkodliwym czynnikom zewnętrznym jak wolne rodniki i promienie UVA/UVB. Dermokosmetyki Chantarelle są szczególnie polecane przez kosmetologów do pielęgnacji cer trudnych i problematycznych takich jak cera naczyniowa, cera mieszana, cera przedwcześnie starzejąca się, trądzik różowaty czy cera odwodniona i bardzo sucha. Chantarelle stworzyło również nagrodzoną medalem Eksperta Urody 2009 linię do cer trądzikowych. Działanie linii przeznaczonej do cery naczyniowej i Rosacea, opartej na polihydroksykwasach, była przedmiotem badań aprobacyjnych nad cerą naczyniową 2009, zorganizowanych przez Chantarelle. Dzięki szerokiemu spektrum składników aktywnych, witamin i substancjom bezpiecznym dla cer reaktywnych, dermokosmetyki Chantarelle działają bardzo skutecznie i nie powodują podrażnień.  Skuteczność działania kosmetyków Chantarelle są potwierdzone przez niezależne badania dermatologiczne.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy felieton pt. „Moja skóra. Mój styl. Moje dermokosmetyki Chantarelle.”  Wystarczy napisać ciekawy tekst na temat wybranej linii Chantarelle, która najlepiej pasuje do rodzaju skóry i preferencji Autorki. Linie dermokosmetyczne Chantarelle  można znaleźć na stronie internetowej www.chantarelle.pl w dziale Pielęgnacja domowa – Sklep.

Najlepsze 3 felietony zostaną nagrodzone dermokosmetykami w postaci „Kremu na dzień” z wybranej przez Autorkę linii oraz odpowiednim do wybranej linii „preparatem tonizującym”. Wybór linii jest całkowicie dowolny. Zachęcamy do twórczego udziału w naszym konkursie. Odpowiedzi należy odsyłać do Redakcji portalu www.kobietapuszysta.pl

Dermokosmetyki Chantarelle >>

Organizator konkursu – KobietaPuszysta.pl >>

Czas trwania konkursu: 18.06-31.07.2010

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *