9-10.X. Targi kosmetyczne Salon Jesień 2010 w Warszawie

Już 9-10 października Związek Pracodawców – Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej zaprasza na 29.Targi Kosmetyczne, SPA, Paznokciowe i Solaryjne SALON JESIEŃ 2010! Ta impreza to wielkie wydarzenie biznesowe, gdzie goszczą ze swoją ofertą najlepsze firmy kosmetyczne, producenci i dystrybutorzy obecni na polskim rynku szeroko pojętej kosmetyki profesjonalnej.

Najważniejsza impreza branży kosmetycznej będzie trwać pełne dwa dni w najlepszym takim miejscu w Warszawie – w Centrum Wystawienniczym Expo XXI, obiekcie o wielkim potencjale, którego powierzchnia, zaplecze konferencyjne, cateringowe i wreszcie wielki parking są gwarancją przygotowania imprezy sprawnie i komfortowo.

Targi Salon Jesień odbędą się w dniach 09-10.10.2010 w Hali EXPO XXI przy ulicy Pradzyńskiego 12/14 na warszawskiej Woli. Zapraszamy również na konkurs CHANTARELLE „Jak skutecznie zapobiegać i redukować  skutki fotostarzenia skóry i skumulowanego działanie promieniowania UV? Fotostarzenie – hyperpigmentacja – nadmierna keratynizacja”, który odbędzie się w sobotę o godzinie 11:00-12:00 na scenie głównej.

Premiera C’Modular AGE – innowacyjna modułowa kuracja odmładzająco-wybielająca dla skóry z fotostarzeniem, hyperpigmentacją i nadmierną keratynizacją.

W zabiegu:

PEEL FORMULA kwasy AHA 35% JONOFOREZA, stabilna witamina C -MAP, SAP i Ascorbic Acid JONOFOREZA, koncentrat GABA Cx redukujący zmarszczki o 50% z natychmiastowym efektem SOFT-FOCUS aktywne składniki wybielająco-antyrodnikowe

C’Modular AGE zwalcza objawy fotostarzenia, stymuluje odnowę macierzy kolagenowej, hamuje aktywność tyrozynazy i tworzenie się melaniny, redukuje plamy i przebarwienia, także potrądzikowe, neutralizuje wolne rodniki i zwiększa ochronę antyoksydacyjną

Skóra odzyskuje sprężystość i blask, jest wygładzona, rozjaśniona, ze zredukowaną intensywnością plam i przebarwień.

CHANTARELLE C’Modular AGE – terapia skóry twarzy, szyi i dekoltu

Eyes – C’Modular AGE specjalna kuracja odmładzająco-wybielająca dla skóry wokół oczu, także na powieki

C’Modular AGE także dla dłoni i ciała

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *