Procedury poprawiające strukturę skóry

W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, zabiegi kosmetyczne, stały się coraz bardziej powszechne. Dziś odwiedziny gabinetu kosmetycznego są czymś normalnym jak wizyta u fryzjera, podobnie dzieje się z gabinetami medycyny estetycznej, które dzięki coraz bardziej przystępnych cen oraz dużej skuteczności zyskują na sympatii społeczeństwa. Żyjemy w czasach, w których można pozbyć się zmarszczek w pięć minut, a zabiegi te są dostępne dla średniej klasy społecznej. Najczęściej zabiegiem estetycznym w tej chwili jest zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Toksyna botulinowa w naturze jest raczej niebezpieczna, ponieważ wiąże się z zatruciem jadem kiełbasianym, na szczęście lekarze znaleźli sposób, aby wykorzystać toksynę w bezpieczny a przede wszystkim skuteczny sposób podając ją domięśniowo w bardzo małym stężeniu. W efekcie toksyna paraliżuje mięśnie, a w przypadku zabiegów estetyczny pomaga wygładzić zmarszczki.

Innym powszechnie wykonywanym zabiegiem jest usuwania naskórka. To działa bardzo podobnie jak kosmetyki z kwasami, które stosujemy regularnie, jedyną różnicą jest skala. Przy użyciu specjalistycznych laserów lub wysoko stężonych kwasów, lekarze mogą usunąć warstwy skóry, które mają niedoskonałości.. Laser jest w stanie usunąć nie tylko głębokie martwe komórki, ale również żywe, co zwiększa skuteczność usunięcia niedoskonałości skóry.

Trzecia technika stosowana w celu poprawy struktury skóry to mezoterapia, która polega na zastosowaniu koktajlu witaminowego bogatego w kwas hialuronowy, peptydy biomimetyczne oraz inne substancje aktywne. Miksturę podajemy śródskórnie za pomocą specjalnych krótkich i bardzo cienkich igiełek.

Więcej informacji na stronie https://www.chantarelle.pl/

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *