Matt Damon i Jimmy Kimmel – żarty w stylu Hollywood

W Stanach Zjednoczonych bardzo popularne są show komików (w stylu Wojewódzkiego, lecz bardziej wysmakowane). Komicy mają swoje programy, w których wyśmiewają dosłownie wszystko począwszy od prezydenta skończywszy na Breatney Spears i mają do tego prawo, dopóki nie przekraczają granicy dobrego smaku.

Jednym z komików jest  bardzo znany Jimmy Kimmel ze swoim programem na ABC Jimmy Kimmel Live. Matta Damona nie trzeba nikomu przedstawiać – świetny aktor, filantrop, jeden z nielicznych aktorów Hollywood mający jedną i tę samą żonę od lat i do tego rodzinę. Jimmy Kimmel wyraźnie upodobał sobie Matta Damona, gdyż wiele ze swoich show kończył znamiennymi słowami: „My apologies to Matt Damon, we ran out of time.” – „Przepraszamy Mata Damona, ale skończył nam się czas i nie zdąży wystąpić”.  W końcu doszło jednak do spotkania w studio, Jimmy przedstawił Matta jako świetnego aktora, wymienił jego wszystkie najlepsze filmy, Matt został owacyjnie powitany przez publiczność lecz…”skończył się czas”. Matt wówczas pokazał swoje ludzkie oblicze i wściekł się…

Zemsta jednak była słodka. Sarah Silvermann, partnerka życiowa Jimmego Kimmela, która zresztą sama zaangażowała się w żart przytoczony przez nią na MTV Music Avards 2007,  nagrała z Mattem Damonem piosenkę „Uprawiam sex z Mattem Damonem”

Jimmy Kimmel nie mógł jednak puścić tego płazem… Nagrał bowiem wiadomość zwrotną pt. „Uprawiam sex z Benem Affleckiem” i do tego cały teledysk, w którym wystąpił m.in Bratt Pit, Cameron Dias, Robbin Williams, Harrison Ford i Don Cheadle…. Takiej walki Hollywood jeszcze nie widziało.

Historyjka jest całkiem śmieszna, Matt i Jimmy już sobie nie dopiekają, a za kulisami mówi się, że całe towarzystwo zaprzyjaźniło się dzięki pierwszym żartom Jimma i następne kroki w konflikcie wyreżyserowało. Możliwe, że tak było, fakt faktem śmiała się z tego cała Ameryka.

Z Matta Damona żartowało również show pt. Team America, aktor mimo naśmiewania się z jego głosu również tutaj się nie obraził:

You may also like...

1 Response

  1. school grants pisze:

    Valuable info. Lucky me I found your site by accident, I bookmarked it.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *