Konkurs kosmetyczny Chantarelle i DlaLejdis.pl

Czas trwania: 15.12. – 29.12.2010

Zestaw kawiorowyPytanie konkursowe:  Wymień przynajmniej 3 kosmetyki wchodzące w skład TOTAL CAVIAR ANTI-AGEING TREATMENT WITH OLIGOMATRYL.

Do wygrania: 3 świąteczne zestawy Caviar Total Care – zobacz szczegóły »

CAVIAR TOTAL CARE kuracja Anti-Ageing skóry dojrzałej, intensywna redukcja zmarszczek wiekowych i mimicznych, odbudowa kolagenu i gestosci skóry.

Odpowiedzi należy przesyłać do Portalu Dla Lejdis.pl – nadsyłanie odpowiedzi »

Caviar Total Care – eksluzywny zabieg kawiorowy

Profesjonalny zabieg KAWIOROWY z OLIGOMATRYL™ & BOTOSINE 20% to nowoczesna innowacyjna formuła pielęgnacji skóry dojrzałej, która potrzebuje intensywnego  działania zarówno na powierzchni skóry jak i na poziomie skóry właściwej. Zmiany stanu skóry uzależnione od czynników wewnętrznych /w tym genetycznych/ i zewnętrznych nasilają się już od około 40 – 50 roku życia i objawiają się zmianami degeneracyjnymi ilości i przede wszystkim struktury włókien elastycznych i kolagenowych, które ulegają degradacji czyli tak zwanemu sieciowaniu, są coraz bardziej splątane poprzecznie, stają się bardziej kruche i łamliwe.

Pojawiają się zmiany w obrazie skóry – zmarszczki, utrata objętości i gęstości, zmniejszona elastyczność i sprężystość. Granica skórno-naskórkowa spłaszcza się, transfer substancji odżywczych jest zakłócony, samoregeneracja komórek jest znacznie słabsza, synteza kolagenu I i III zostaje zahamowana. Skóra staje się wiotka, tzw. papierowa, o niskim poziomie nawilżenia, szorstka, podrażniona, bez blasku, potrzebuje kompleksowego odżywienia i regeneracji.

Linię TOTAL CAVIAR CARE tworzą dermokosmetyki oparte na zastosowaniu ekskluzywnego, niezwykle cennego ekstraktu z kawioru, innowacyjnego składnika biotechnologicznego – kompleksu Oligomatryl™ oraz skoncentrowanego heksapeptydu Botosine. Celem i efektem kuracji jest maksymalna odbudowa, regeneracja i odżywienie skóry dojrzałej – wygładzenie głębokich zmarszczek wiekowych i mimicznych, zwiększenie gęstości skóry, odzyskanie właściwego napięcia skóry, blasku i zdrowego kolorytu.

Jakie dermokosmetyki wchodzą w skład serii Caviar Total Care»

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *