Konkurs z Chantarelle – Wygraj RED STOP Rosacea&Skóra ekstremalnie wrażliwa i reaktywna!

Zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym wspólnie przez Chantarelle i portal kosmetologia.com.pl.

Do wygrania w konkursie są trzy zestawy RED STOP ROSACEA: „Krem na dzień + Krem na noc + Mleczko + Tonik”.

 

Aby wygrać w konkursie wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: „Wymień co najmniej 5 składników aktywnych serii RED STOP Rosacea”

Do wygrania w konkursietrzy zestawy RED STOP ROSACEA: „Krem na dzień + Krem na noc + Mleczko + Tonik”.

Aby wygrać wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe i przesłać ją do portalu kosmetologia.com.pl

Czas trwania konkursu: 22.06 – 05.07,2011

 

CHANTARELLE ekspert kuracji dermoestetycznych i poprawiających kondycję skóry opracowała, wyjątkową procedurę RED STOP Couperose & Rosacea i skóra ekstremalnie wrażliwa – dermokosmetyczną kurację łagodzącą i wzmacniająca dla skóry naczyniowej oraz z trądzikiem różowatym i ekstremalnie wrażliwej, z aplikacja kwasów PHA-AzA.

Intensywna dermokosmetyczna linia RED STOP to kuracja obkurczająco-łagodząca i wzmacniająca, stworzona specjalnie dla skóry z rozszerzonymi naczyniami włosowatymi objawiającymi się siateczką drobnych czerwonych niteczek, z trądzikiem różowatym i ekstremalnie wrażliwej reagującej zaczerwienieniem i podrażnieniem na agresywne warunki zewnętrzne /skoki temperatury, wiatr, słońce itd./.

Rozszerzone i pękające naczynka krwionośne (tzw. pajączki) to efekt działania wielu niekorzystnych czynników, a wśród nich można wymienić stosowanie niewłaściwej pielęgnacji, zaburzenia hormonalne, wrodzoną nadwrażliwość skóry [płytkie unaczynienie skóry, nadmierna reaktywność], zaburzenia krążenia i nadciśnienie, czynniki emocjonalne, schorzenia przewodu pokarmowego (np. uszkodzenie wątroby), spożywanie niektórych pokarmów (zwłaszcza gorących i pikantnych), promieniowanie ultrafioletowe niszczące włókna kolagenowe, z których zbudowane są ściany naczyń, leki [np.sterydy].

Stan ten pogarszają także czynniki zewnętrzne – wahania temperatury, ekspozycja na promieniowanie UV, mróz i wiatr. Pojawiający się rumień ma początkowo charakter przejściowy zwykle po kilku minutach rumień blednie, z czasem jednak może się przekształcić w rumień trwały. Dalsza niewłaściwa pielęgnacja prowadzi do rozwoju trądziku różowatego. Głównym celem działania preparatów RED STOP jest wzmocnienie kondycji skóry, aktywne nawilżenie oraz wzmocnienie naturalnej bariery ochronnej, dzięki czemu osiągamy redukcję/usunięcie objawów charakterystycznych dla tego typu skóry: uczucie suchości, opuchnięcia i napięcia skóry, pieczenie i swędzenie, nadmierna reaktywność na bodźce zewnętrzne, rumień i zaczerwienienia, widoczne rozszerzone naczynka krwionośne, pojawienie się drobnych grudek i krostek, a w stadium zaawansowanym trądzik różowaty. Dermokuracja RED STOP to nowoczesne preparaty o zaawansowanych formulacjach, uwzględniające złożoność problemu właściwej pielęgnacji skóry naczyniowej oraz z trądzikiem różowatym i ekstremalnie wrażliwej.

Bazą wspólną zabiegu dla skóry z Couperose oraz Rosacea i ekstremalnie wrażliwej jest etap aplikacji kwasów 10% i 25% z grupy PHA – glukonolakton i kwas laktobionowy oraz AzA – kwas azelainowy, do stosowania w każdej porze roku, także latem i zimą. Następnie dla każdego z problemów skóry opracowane są specjalne procedury – odrębne dla Couperose i odrębne dla Rosacea i skóry ekstremalnie wrażliwej. W zabiegu RED STOP jest także formuła kuracji skóry pod oczami, redukująca szare ciemne cienie – zestaw żel Reducer + krem Perfector.

W ramach linii RED STOP wyodrębnione są specjalne preparaty dla cery reagującej zaczerwienieniem i rumieniem na różnego typu zewnętrzne lub wewnętrzne bodźce agresywne, zwłaszcza dla skóry nadmiernie wrażliwej i z trądzikiem różowatym, także dla skóry naczyniowej i tłustej. Po zastosowaniu preparatów bazy RED STOP –  faza oczyszczania i eksfoliacji kwasami PHA-AzA, aplikuje się specjalne preparaty dla skóry z Rosacea i ekstremalnie wrażliwej, zwalczające rumień, zaczerwienienia i zmiany zapalne oraz związane z nimi stany stresowe skóry. Preparaty są bezzapachowe, przeznaczone do terapii skóry kobiet i mężczyzn.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *