Konkurs kosmetyczny Chantarelle i portalu SuperŚluby.pl

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie zorganizowanym przez portal SuperŚluby.pl i Chantarelle. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie „Jakie składniki aktywne zawiera kompleks BODY STREACH?” Podpowiedź można znaleźć w artykule.

Zachwycająca Panna Młoda z dermokosmetykami Chantarelle

Dzień ślubu to jeden z najbardziej emocjonujących i wzruszających dni w życiu każdej kobiety.  Suknię, kwiaty, oprawę wybieramy na długo przed ślubem. Niestety w ferworze przedślubnego zabiegania często zapominamy o tym, co jest tak naprawdę w tym dniu najważniejsze czyli uśmiech, spokój i poczucie, że naprawdę pięknie wyglądamy – dla siebie i przyszłego Małżonka.

Jednym z najczęściej powtarzających się postanowień noworocznych powtarza się jedno znamienne.. dotyczące wyszczuplenia sylwetki, poprawy kondycji fizycznej i pozbycia się cellulitu. Cellulit ma to do siebie, że niestety wraca jak bumerang… jak z nim walczyć? Powoli zbliża się wiosna i dlatego czas pomyśleć o rozpoczęciu systemowej walki z cellulitem. W tym celu firma Chantarelle stworzyła specjalistyczne dermokosmetyki do walki z cellulitem – Body CelluLIFT DrainAge do systematycznej kuracji antycellulitowej.

Nagody w konkursie Chantarelle: 3 zestawy dermokosmetyków – aktywny krem anty-cellulitowy i liftingująco-napinająca ampułka przeciw rozstępom z serii Body LiftDrain AGE

Pytanie konkursowe: Jakie składniki aktywne zawiera kompleks Body Strech? Sprawdź odpowiedź: BODY STRETCH

Czas trwania konkursu: 15.01 – 29.01.2011

NAGRODY:

Lift DrainAge Anti-Strech Marks Ampoule – liftigująca ampułka do ciała

Anti-CelluLIFT Body Cream – antycellulitowy krem do ciała

Odpowiedzi należy nadsyłać do portalu SuperSluby. Prawidłowe odpowiedzi przesyłajcie na adres: konkurs@supersluby.pl

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *