Konkurs Chantarelle i E-kobiety.pl – 01-22.02.2010

Zapraszamy do wzięcia udziału w nietypowym konkursie – dwa opowiadania Twojej skóry. Ponieważ zbliżają się Walentynki postanowiliśmy włożyć w konkurs nomen omen „trochę uczucia”. Wyobraziliśmy sobie, jak może czuć się nasza skóra przy różnych problemach skórnych.

Zapraszamy Państwa do odgadnięcia, która cera opowiada swoją historię. Do wyboru są hasła: trądzik różowaty oraz cera naczyniowa. Hasła należy dopasować do opowiadań.

1. Serca, serduszka, czerwone róże… czerwień jest z pewnością dominantą miłości. Nie zawsze jest jednak pożądana i chciana. Jeżeli przy każdym komplemencie towarzyszy nam rumieniec jest to ujmujące, ale jeśli przy każdej emocjonującej sytuacji czujemy, że nasza twarz zamienia się w znak drogowy STOP, jesteśmy zakłopotani. Do tego te małe i większe strumyki czerwone pulsujące tuż pod powierzchnią skóry… Czasami ta nadwrażliwość doprowadza nas do szału. Ta warstwa jest delikatna jak my sami, potrzebuje wiele troski i opieki, żeby nie wpadała we wściekłą czerwoność… pomimo iż nie jest Werterem. Ale co zrobić, kiedy wszystko drażni i denerwuje?

2.
Nie lubię siebie – wykrzyczała postać wprost do lustra w łazience – jak mogę mieć tyle problemów ze sobą, z tym kimś tam w lustrze! Ile jeszcze zajmie wychodzenia z tego morza czerwonego, pełnego głazów, grudek i małych zadrażnień. Ile można walczyć z tym, co nie zostało nawet przez naukowców dobrze określone i zbadane! Ciągłe uczucie tkliwości, nawet bólu, do tego moja własna czerwona maska! Nie mogę się poddać, ale jak mi z tym ciężko, a to już trwa tak długo! To nie ważne, czy jestem mężczyzną czy kobietą, dotyka nas to samo i całkiem znienacka, tak że nie wiemy, kiedy to się zaczęło i nie wiemy, kiedy się wreszcie skończy. Ciężko wyjść na zewnątrz.

NAGRODY: 3 ZESTAWY DERMOKOSMETYKÓW RED STOP COUPEROSE (krem na dzień + krem na noc).

Dermokosmetyczna linia RED STOP została stworzona przez Chantarelle z myślą o osobach mających cerą naczyniową (Red Stop Couperose) oraz cerą z trądzikiem różowatym (Red Stop Rosacea).

Couperose PHA Day Cream RED STOP & Couperose PHA Night Cream RED STOP
Krem na dzień o wysokiej ochronie przeciwsłonecznej 25 SPF oraz krem na noc o dwutorowym, kompleksowym działaniu: łagodzącym podrażnienia, zaczerwienienia i ogniska zmian naczyniowych oraz regenerującym, wzmacniającym i odbudowującym funkcje bariery naskórkowej, poprawiającym kondycję skóry i wzmacniającym odporność na stres poprzez renowację izomerycznych telomerów DNA. Kuracja działa silnie obkurczająco na rozszerzone naczynka, wzmacnia ich ścianki i szczelność. Zmniejsza przenikalność ścian komórkowych. Łagodzi podrażnienia i redukuje zaczerwienienia, przywraca zdrowy i jasny koloryt. Uspokaja i koi, przywraca komfort świeżości. Silnie nawilża. Poprawia jędrność i sprężystość skóry. Wzmacniająco-obkurczający krem na noc zawiera dodatkowo biotynę.

Składniki aktywne w kuracji: kwas laktobionowy, glukonolakton, Renover-DNA, formuła witaminy C w stabilnej postaci, biotyna

PODPOWIEDZI:

Informacje na temat cery naczyniowej: Kliknij tutaj

Informacje na temat trądziku różowatego: Kliknij tutaj

Odpowiedź wyślij na email: e.kobiety@googlemail.com z tematem ‚Konkurs walentynkowy’ wraz z Twoimi danymi tele- adresowymi.

Konkurs trwa od 1 do 22 lutego 2010r. włącznie.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane w e-kobiety.pl 24 lutetgo 2010r.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *