Konkurs Chantarelle i Female.pl – zakończony

Skóra naczyniowa, wrażliwa charakteryzująca się stałym lub napadowym czerwienieniem się, teleangiektazje oraz trądzik różowaty to jedne z najczęstszych przyczyn wizyt u kosmetologa lub w gabinecie kosmetycznym. Na szczęście kosmetologia proponuje nowoczesne preparaty przeciw tym kłopotliwym dolegliwościom skórnym, dzięki którym możliwa jest szybka poprawa stanu skóry.
Nowoczesne rozwiązania dermokosmetyczne zawarte w linii RED STOP marki Chantarelle zapewniają skórze nie tylko działanie obkurczające,ale także pobudzając skórę do autoregeneracji i zwiększenia wydzielania kolagenu. Innowacyjna kuracja z kwasami PHA i AzA – poprawiająca stan skóry i wzmacniająca ścianki naczynek, łagodząca i redukująca zaczerwienienie, przeznaczona dla skóry z problemami naczyniowymi, trądzikiem różowatym i ekstremalnie wrażliwej. W preparatach zastosowano starannie dobrane składniki aktywne: kwas laktobionowy i glukonolakton, kwas azelainowy, DNA-Renover, stabilną witaminę C z biotyną, wiele zestaw specjalnie wytypowanych ekstraktów roślinnych, izotoniczny kompleks oligoelementów, Stress-Blocker, mocznik, masło Shea i kompleks polipeptydów.

Systematyczna aplikacja preparatów gabinetowych i „Home Care” pozwala osiągnąć efekty kuracji ukierunkowanej na:

• redukcję podrażnień, zaczerwienień i ognisk zmian naczyniowych, wzmocnienie, uszczelnienie i obkurczenie naczynek oraz poprawę ich elastyczności

• regenerację, wzmocnienie i odbudowę funkcji bariery naskórkowej, poprawę kondycji skóry i odporności na stres poprzez renowację izomerycznych telomerów DNA oraz pobudzenie procesu autoregeneracji.

Skuteczność serii RED STOP została potwierdzona w programie badawczym nad cerą naczyniową i trądzikiem różowatym, przeprowadzonym w 2009 roku przez Chantarelle. Już po 4 zabiegach uzyskano długotrwały efekt zmniejszenia zaczerwienienia o 14%, natomiast bezpośrednio po zabiegu zaczerwienienie zredukowano aż o 37%. Średnio uzyskano długotrwały wzrost nawilżenia naskórka o 32%, a wyniki uzyskane bezpośrednio po przeprowadzonym zabiegu to aż 118% wzrostu nawilżenia naskórka. Aż 90% Probantów biorących udział w programie badawczym pozytywnie oceniło skuteczność działania serii RED STOP na wzrost nawilżenia, jędrności i miękkości skóry oraz zmniejszenie zaczerwienienia i widoczności naczynek.

Hasło: „Powiedz STOP zaczerwienieniom, naczynkom i trądzikowi różowatemu – preparaty RED STOP do zadań specjalnych od Chantarelle!”

Konkurs trwa od 1.XII do 30.XII, hasło należy przesłać do Redakcji Female.pl – Kliknij, aby wypełnić formularz konkursowy.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *