Dermokosmetyki za 1gr – promocja letnia Chantarelle

Rozpoczął się sezon urlopowy i okres wytężonej pracy dla skóry. Nie dość, że w okresie letnim skóra musi nas ochronić przed szkodliwymi promieniami UVA/UVB, to dodatkowo jeszcze przed nadmierną suchością powietrza i słoną wodą. Lato w pełni! Nareszcie rozpoczął się sezon urlopowy i będzie można solidnie wypocząć.

Tego samego nie może odczuć nasza skóra, dla której okres letni jest najtrudniejszy ze wszystkich pór roku. Przede wszystkim musi nas chronić przed bardzo szkodliwymi promieniami UVA/UVB, które potęgują działanie wolnych rodników, a tym samym starzenie się skóry!

W akcji „Pełna pielęgnacja dermokosmetyczna Chantarelle” dostępne są dermokosmetyki detaliczne – Krem na dzień + Mleczko za 1gr i Krem na noc + Tonik za 1gr z następujących serii:

  • Aqua Supply – ekstremalne nawilżenie i wygładzenie skóra sucha i bardzo sucha
  • NORMACell – skóra mieszana bez strefy T, równowaga nawilżenia i wydzielania sebum
  • RED STOP Couperose – redukcja rumienia i podrażnień oraz odbudowa funkcji bariery naskórkowej skóry naczyniowej
  • RED STOP Rosacea – redukcja rumienia, łagodzenie objawów stanów zapalnych skóry z trądzikiem różowatym
  • Nutri MAXX AFTER intensywne odmładzanie – odżywienie, nawilżenie i regeneracja skóry pozbawionej energii, o zmniejszonych rezerwach ATP; także po zabiegach dermoestetycznych – skóra nieodżywiona i dojrzała
  • RAIN FOREST POWER antyrodnikowy zastrzyk energii z tropikalnych lasów deszczowych dla skóry z przedwczesnymi oznakami starzenia

Wybierz pełną pielęgnację – lato z CHANTARELLE! Zobacz promocję w sklepie Chantarelle>>

Promocja trwa od 01.07-31.08.2010

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *